DEJF VÁCLAVÍK | KOUZELNÍK & FPV PILOT

Street Magic Praha 2

2. Pouliční magie v Praze

2.7.2012 - 8.7.2012

Organizace této události byla tentokrát snazší. Již jsme se znali, takže obavy z neznáma byly minulostí. Zůstala pouze radost a očekávání. Hlavními organizátory byli opět Radek Stach a Radek Vojkůvka.

Během roku jsme přivítali několik nových tváří, ať už mezi pokročilými či začínajícími kouzelníky. Chtěli jsme všem ukázat, že kouzlení může být zábavné, zejména ve skvělé partě lidí. Brzy jsem si je oblíbil a stali se mými skvělými kamarády, i přesto, že se setkáváme pouze jednou či dvakrát ročně.

Mezi tradiční účastníky byl opět Petr Skyva. Tento rok jsme přivítali dvě nové tváře, a to Jan Kremeň, který začínal s kouzlením a zároveň exceloval na harmoniku, což se nám hodilo při pouličním kouzlení. Jan se rovněž věnuje odemykání zámků pomocí šperháků. Ale hlavně je to skvělý společník a i bez jediného triku patří do našeho kouzelnického týmu. Další účastník nebyl kouzelníkem, ale spíše flourisherem – Petr Hrubý. Skvěle si rozuměl s Petrem Skyvou a společně předváděli úžasné karetní kousky. Bohužel s námi mohl být pouze krátce, ale i tak si setkání užil.

Tento ročník jsem si užil zhruba z poloviny, protože v té době jsem absoloval krupiérský kurz, který probíhal od 9:00 do 15:00 každý všední den. Proto jsem s kluky kouzlil pouze od tří odpoledne do osmi večer a poté jsem se vydával na autobus. Ačkoliv jsem si nezažil kouzlení v noční Praze, což bylo prý úžasné, stále jsme si užili spoustu legrace, probírali nová kouzla, sdíleli zkušenosti. Předvedli jsme spoustu kouzel lidem a všichni jsme odjížděli domů s pozitivním dojmem. Na cestě domů se všichni těšili na zpracování nového videa z této akce a zároveň se nemohli dočkat dalšího ročníku.

@dejfvaclavik